NAJLEPSI PRACUJĄ U NAJLEPSZYCH
STUDY TOUR NAMIBIA – W RAMACH OBOWIĄZKÓW ZAWODOWYCH!

fbAbsolwenci WSTiE pracują w renomowanych firmach związanych z branżą turystyczną na całym świecie. Mateusz Szklarczyk, absolwent kierunku Turystyka i rekreacja, z sukcesem realizuje swoją ścieżkę kariery zawodowej w Conqueror Travel Club. To firma, której profesjonalizm i doskonałą obsługę organizowanych wyjazdów incentive doceniono już na polskim rynku turystycznym i biznesowym. Firma stale poszerza swoją ofertę i wzbogaca ją o nowe atrakcje.

Odludna, często nieprzyjazna, zawsze fascynująco piękna. Marzyłem o wyprawie na Wybrzeże Szkieletów, ale Namibia oferuje o wiele więcej – stwierdza absolwent WSTiE. 
To miejsce, gdzie nie dotarła jeszcze masowa turystyka i gdzie przetrwały plemiona o fascynujących zwyczajach: Himba, Herero i Buszmeni. Bogaty świat fauny w Parku Narodowym Etosha, najstarsza pustynia świata Namib, fantastyczne pomarańczowe wydmy i kolorowe miasteczka pozostałe po kolonizatorach – to skarby czekające na odkrycie. Właśnie to niezwykłe miejsce w ramach obowiązków zawodowych sprawdzał dla potencjalnych klientów Conqueror Travel Club Mateusz Szklarczyk. – Gdybym mógł, zostałbym w tym fascynującym miejscu dłużej. Liczę, że wkrótce wrócę tam z klientami mojej firmy.

Wiedza, umiejętności i kompetencje zdobywane w konkretnych przedsięwzięciach podczas studiów to najlepsza inwestycja w przyszłość. To droga do osiągnięcia sukcesu. Taką możliwość mają studenci WSTiE. Oni wiedzą, iż „chcieć to znaczy móc” – pod każdą szerokością geograficzną. Również w Namibii.

 dsc 4971 horz