SZKOLENIA WSTIE WYRÓŻNIONE CERTYFIKATEM JAKOŚCI MSUES!

Najwyższy standard, doskonała infrastruktura, topowa kadra oraz praktyczna wartość dodana wiedzy – te czynniki sprawiły, że Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii uznana została za lidera w zakresie szkoleń, kursów i studiów podyplomowych. Certyfikat MSUES to ogromne wyróżnienie, a także potwierdzenie jakości oferowanych usług.

Znak jakości MSUES przyznawany jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i otrzymują go wyłącznie te instytucje szkoleniowe, które pozytywnie przeszły szczegółową weryfikację. Certyfikat jest gwarancją wysokiej jakości usług i potwierdza zgodność oferty z potrzebami i oczekiwaniami klientów, przygotowanie merytoryczne i metodyczne trenerów, rzetelność przekazywanych treści oraz różnorodność form nauczania.

Jesteśmy dumni z otrzymanego wyróżnienia – mówi Lucyna Jurzak, kierownik studiów podyplomowych WSTiE. Jakość zawsze była naszym najważniejszym priorytetem, a teraz, dzięki certyfikatowi, możemy dbać o nią jeszcze bardziej, ponieważ nasze usługi mogą być dofinansowane ze środków zewnętrznych.  Ma to dziś szczególne znaczenie dla uczestników zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych – dodaje.

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii od wielu lat świadczy liczne kursy i szkolenia, cieszące się ogromną popularnością. Znajdują się wśród nich innowacyjne, managerskie studia podyplomowe, studia MBA, kursy oraz szkolenia zawodowe, w tym kwalifikacyjne dla nauczycieli. Oferta dostosowywana jest to potrzeb słuchaczy oraz oczekiwań rynku, dlatego WSTiE wprowadziła także możliwość korzystania z licznych szkoleń online. Pełną listę certyfikowanych kursów można znaleźć na stronie www uczelni.