wersja polska wstie     

OKIEM EKSPERTA: NOWE METODY PROWADZENIA ZAJĘĆ TO NIE TYLKO TERAŹNIEJSZOŚĆ, ALE I PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii zareagowała błyskawicznie i płynnie przeszła na system nauczania zdalnego. Choć zajęcia były już wcześniej prowadzone w tej formie, tym razem cała działalność naukowa musiała przenieść się do sieci. I choć rozwiązanie to wydaje się rewolucją, wymuszoną przez okoliczności, zdaniem ekspertów jest to bardzo korzystna zmiana. O opinię poprosiliśmy Przemysława Lisowskiego, kierownika projektów w międzynarodowej firmie IT oraz wykładowcę WSTiE na Wydziale Informatyki.

Czytaj więcej: OKIEM EKSPERTA: Nowe metody prowadzenia zajęć to nie tylko teraźniejszość, ale i przyszłość edukacji

SZTUCZNA INTELIGENCJA I MUZYKA W ŚWIECIE NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII STREMINOGWYCH.

Wyższa Szkoła Turystki i Ekologii jako partner Independet Digital sp. z o.o. realizuje innowacyjny projekt „Prace badawczo rozwojowe nad przetwarzaniem dźwięku oraz tworzeniem kompozycji i nagrań muzycznych w oparciu o sztuczną inteligencję, w zintegrowanym systemie dystrybucji treści cyfrowych”.

Czytaj więcej: Sztuczna inteligencja i muzyka w świecie nowoczesnych technologii streminogwych.

WIRTUALNE METODY – REALNA WIEDZA!

Zdrowie i bezpieczeństwo studentów oraz pracowników jest najważniejsze, dlatego Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii dołożyła wszelkich starań, by w tym trudnym czasie zadbać o odpowiednią profilaktykę. Pierwsze działania zostały wdrożone jeszcze przed oficjalnymi rekomendacjami, dlatego WSTiE płynnie weszła w nowy tryb kształcenia, a wszystkie zajęcia – bez żadnych zakłóceń – prowadzone są przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii e-learningowych.

Czytaj więcej: Wirtualne metody – realna wiedza!