wersja polska wstie     

 

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO NA SPECJALNOŚCI E-BIZNES I MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

 

IA1Prowadzą firmy w kraju i za granicą lub marzą o własnym biznesie, przyjechali do WSTiE z całej Polski – studenci specjalności E-biznes i media społecznościowe zainaugurowali dnia 30 września nowy rok akademicki. Unikalna oferta kształcenia młodych przedsiębiorców to wspólny projekt Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii oraz Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobowego. Zajęcia prowadzą – obok uznanej kadry profesorskiej – autorytety z dziedziny ekonomii, finansów, zarządzania oraz marketingu, a także przedstawiciele biznesu – właściciele, prezesi i dyrektorzy firm oraz znakomici trenerzy.

Studenci specjalności E-biznes i media społecznościowe to młodzi ludzie stawiający sobie wysoko poprzeczkę i poszukujący w życiu nowych rozwiązań oraz nowatorskiego podejścia do nauki. To dla nich trzy lata temu stworzona została szczególna oferta – innowacyjny model nauczania i alternatywne podejście do przekazywania wiedzy, oparte na sprawdzonych światowych wzorcach. Ambitny pogram kształcenia skierowany jest do osób, które od studiów oczekują czegoś więcej: wiedzy praktycznej zdobytej od kadry mającej doświadczenie w realnym biznesie. Specjalność jest odpowiedzią uczelni na zapotrzebowanie szybko rozwijającego się rynku. W dzisiejszych czasach sukces zawodowy gwarantuje bowiem wdrożenie nowoczesnych form biznesu, efektywna promocja i zastosowanie nowatorskich metod budowania relacji z klientem.

W kolejnej grupie studentów WSTiE, która wybrała specjalność biznesową, znaleźli się obecni i przyszli przedsiębiorcy oraz osoby nastawione na zmiany w swoim życiu zawodowym. Przybyli tu z całej Polski – z Warszawy, Łodzi, Gniezna, Bydgoszczy, Szczytna, Białegostoku, Gdyni, Pucka, Katowic, Lublina, Nowego Targu, Rzeszowa, Krosna i Krakowa. Jak podkreślali, decyzja o wyborze tej specjalizacji pozwala im optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Wszyscy zostali powitani przez kanclerz WSTiE Marię Grzechykę i przedstawicielkę ASBIRO Joannę Śliwkę, a z rąk dziekana Wydziału Nauk Społecznych dra Marka Noconia otrzymali indeksy. Dziekan poinformował, że w minionym roku akademickim odbyły się pierwsze obrony i mury uczelni opuścili pierwsi absolwenci. Podkreślił wysoki poziom projektów dyplomowych, z których najlepsze zostały nagrodzone oraz rekomendowane do realizacji przez przedsiębiorców.