PATRONAT HONOROWY: | PATRONAT BRANŻOWY: |
Chcesz zdobyć nowe kompetencje i zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy? A może zależy Ci na usprawnieniu działalności Twojego hotelu? Dzięki elitarnym studiom podyplomowym MENEDŻER HOTELU dowiesz się jakim doświadczeniem i osiągnięciami powinieneś się legitymować, by móc nie tylko nazwać się dobrym menedżerem obiektu hotelowego, ale aby być nim w rzeczywistości.
Studia, rekomendowane przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego, to dwa semestry pełne konkretnej wiedzy, przekazywanej przez praktyków, specjalizujących się w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w turystyce, automatyzacji marketingu, najnowszych regulacji prawnych, revenue management oraz human resources.
Absolwenci studiów podyplomowych Menedżer hotelu uzyskują kwalifikację na poziomie 6 PRK, włączoną do Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji. Poziom Polskiej Ramy Kwalifikacji umieszczony na dyplomie jest powszechnie akceptowanym symbolem jakości w Polsce i za granicą.
Świadectwo potwierdzające kwalifikację znajdującą się w ZRK jest wiarygodnym i powszechnie uznawanym potwierdzeniem kompetencji zawodowych jego właściciela, istotnym zarówno dla poszukujących pracy lub starających się o awans pracowników, jak i dla prowadzących rekrutację pracodawców.
Szczegółowe informacje o kwalifikacji MENEDŻER HOTELU w ZRK: https://kwalifikacje.gov.pl/k?id_kw=13884
Zaufali nam uczestnicy siedmiu poprzednich edycji studiów, którzy docenili nas za:
PISZĄ O NAS:
Agnieszka Kasprzak – Revenue Manager w Louvre Hotels Group. W hotelarstwie pracuje od 1990 roku. Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w hotelu Victoria InterContinental (obecnie Sofitel Victoria) w dziale rezerwacji. W ciągu 15 lat obejmowała różne funkcje związane ze sprzedażą i marketingiem usług hotelowych aż do objęcia stanowiska Revenue Managera hotelu. Od 2005 roku zajmowała się wdrożeniem metod RM w Grupie Hotelowej Orbis jako Regionalny Revenue Manager. W kwietniu 2011 objęła stanowisko Revenue Managera w Louvre Hotels Group, obecnego w Polsce pod markami hoteli: Golden Tulip, Campanile, Premiere Classe. Od września 2017 r. pełni funkcję International RM Director w Louvre Hotels Group.
Dorota Malinowska – współzałożycielka Pro Value, odpowiedzialna za sektor hotelowy. Ekspercką wiedzę z zakresu nieruchomości hotelowych zdobyła w ciągu 20 lat pracy w branży, podczas których zarządzała działami finansowymi i nadzorowała procedury operacyjne w renomowanych warszawskich hotelach. Zarządzała działem finansowym hotelu Le Regina oraz Rezydencji Diana w Warszawie. Współpracowała z firmą Cushman & Wakefield, gdzie pełniła rolę eksperta ds. nieruchomości hotelowych. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Arkadiusz Dawidowski – dyrektor zarządzający ForSpa oraz prezes Europejskiej Fundacji Spa w Polsce. Od 2005 r. zajmuje się consultingiem i projektowaniem spa oraz wyposażaniem hotelowych spa. Jest autorem unikalnych i kultowych koncepcji spa takich jak: Głęboczek Vine Resort & Spa, Villa Park Med. & Spa, Czarny Potok Luxury Collection, Narvil Conference & Spa, Kormoran Wellness Medical Spa. Arkadiusz Dawidowski jest też cenionym międzynarodowym konsultantem spa: delegatem Polski na Światowy Szczyt Spa & Wellness oraz twórcą Europejskiego Kongresu Spa w Polsce.
Studia są skierowane do:
– kadr zatrudnionych w branży, zainteresowanych poszerzeniem kwalifikacji i aktualizacją wiedzy oraz dalszym rozwojem kompetencji zawodowych,
– osób zainteresowanych uzyskaniem nowych kwalifikacji niezbędnych do podjęcia obowiązków zawodowych w branży,
– osób planujących prowadzenie własnej działalności gospodarczej.
Uzyskane w toku studiów kwalifikacje to:
– wiedza z zakresu nowoczesnych metod i technik zarządzania hotelem
– profesjonalne wykonywanie funkcji menedżera w hotelu
– umiejętności samodzielnego prowadzenia nowoczesnej placówki hotelowej w szerokim zakresie usług
– podniesienie kompetencji zarządzających
– umiejętność analizy rynku hotelarskiego
– organizacja sprzedaży
– umiejętność profesjonalnej obsługi klienta
– podstawy inwestowania w hotelarstwo
– wiedza z zakresu prawa w hotelarstwie
Jednostka prowadząca studia: Wydział Turystyki i Rekreacji.
Program studiów (198 godzin, 2 semestry):
Zarządzanie procesem inwestycyjnym w branży hotelarskiej
Systemy hotelowe i modele zarządzania
Uwarunkowania prawne w hotelarstwie
Zarządzanie budynkiem
Zasoby ludzkie
Organizacja pionów operacyjnych (Rooms Division – Front Office + Housekeeping)
Zarządzanie gastronomią hotelową
Komunikacja marketingowa
Sprzedaż i dystrybucja
Organizacja wydarzeń przemysłu spotkań
Zarządzanie ceną (Revenue Management)
Organizacja i zarządzanie strefą spa&wellness
Rachunkowość zarządcza
Informatyzacja i robotyzacja
WYMAGANE DOKUMENTY
Wymagane dokumenty:
1) dyplom ukończenia studiów wyższych
2) potwierdzenie dokonania opłaty wpisowej
Tryb studiów: niestacjonarny (zajęcia w formie zjazdów sobotnio-niedzielnych).
Miejsce składania dokumentów: ul. Zamkowa 1, 34-200 Sucha Beskidzka lub mailowo na adres: szkola@wste.edu.pl