...

STUDENCI KONTRA UCZNIOWIE -WSTiE

 

STUDENCI KONTRA UCZNIOWIE

 

Współpraca Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii ze szkołami ponadgimnazjalnymi trwa od wielu lat i rozwija się na wielu płaszczyznach. Uczelnia organizuje wykłady otwarte, zaprasza młodzież do udziału w projektach edukacyjnych, konkursach i turniejach sportowych. Celem zawodów jest popularyzacja różnych dyscyplin sportowych,  integracja oraz aktywizacja środowiska młodzieży i promocja zdrowego trybu życia.

 

 

Dnia 28 lutego 2013 w hali sportowej ZS im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej rozegrano mecze piłki siatkowej pomiędzy studentami WSTiE i uczniami szkoły średniej w kategoriach kobiet i mężczyzn. Mecze okazały się dobrym sprawdzianem formy studentów, którzy niedawno zakończyli sesję egzaminacyjną.

Zajęcia przebiegały w wesołej atmosferze, sportowej rywalizacji i zgodnie z zasadami fair play. Wyniki poszczególnych setów, rozgrywanych na przemian przez kobiety i mężczyzn, nie były  istotne, ale na boisku z wielkim zaangażowaniem walczono o każdą piłkę. Szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną, raz na drugą stronę, dostarczając publiczności wielu emocji.

WSTiE reprezentowali:

Marta Martyniak, Monika Martyniak, Aleksandra Faber, Karolina Pajerska, Aleksandra Makuch, Lucyna Brzeźna oraz Piotr Dziewiński, Mateusz Szklarczyk, Dawid Michalski, Bartosz Adamek, Szymon Noworyta, Maciej Klimczyński, Michał Stasiak.

 

 

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za ducha sportowej rywalizacji i dostarczenie niezapomnianych wrażeń a opiekunowi Pawłowi Adamkowi za sędziowanie i pomoc w organizacji spotkania.