Wprowadzenie do programowania – kurs wprowadzający

WSTiE > Oferta studiów > Kursy i szkolenia > Wprowadzenie do programowania – kurs wprowadzający

Rozpoczęcie rekrutacji Ciągły nabór
Czas trwania202 20 godzin
Tryb kształcenia Stacjonarne lub online
Koszt 1 000 zł

• Wprowadzenie
  • Pierwszy program
  • Zmienne oraz typy danych
  • Instrukcje warunkowe
  • Iteracje oraz pętle
  • Nauka umiejętności pisania algorytmów
  • Wprowadzenie podstawowej terminologii baz danych
  • Wyjaśnienie zasad tworzenia kwerend w bazach danych
  • Nauka umiejętności tworzenia kwerend w bazach danych
  • Rozwiązywanie problemów
  • Ważne pytania

Prowadzący szkolenie

Mgr inż. Przemysław Lisowski – wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Jest autorem lub współautorem publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach w tematyce: geoinformatyki, grafowych baz danych oraz baz danych przestrzennych. Posiada doświadczenie w komercyjnych projektach, gdzie pracował m.in. jako: programista, specjalista ds. baz danych. Kierownik projektów w międzynarodowej firmie IT oraz wykładowca WSTiE na Wydziale Informatyki. Entuzjasta, praktyk, który lubi się dzielić doświadczeniem ze studentami.

W swoje codziennej pracy przy projektach informatycznych stosuje metody umożliwiające pracę zdalną, łącząc do kooperacji rozproszone zespoły.

rekrutacja@wste.edu.pl