Indywidualny dzień otwarty

WSTiE > Oferta studiów > Rekrutacja > Indywidualny dzień otwarty

Indywidualny Dzień Otwarty – umów się na indywidualną prezentację (stacjonarnie lub online) uczelni, specjalnie dla Ciebie!

Jakie studia wybrać? Czy to kierunek odpowiedni dla mnie? Czy znajdę po nim pracę? Czy odnajdę się na uczelni? Wszyscy, którzy zadają sobie te pytania, mogą otrzymać odpowiedzi od naszych ekspertów. Wystarczy zapisać się na Indywidualne Dni Otwarte, wybrać dogodny termin i odwiedzić kampus WSTiE.

Aby pomóc przyszłym studentom w odnalezieniu najlepszej drogi dalszego rozwoju, zapraszamy do udziału w Indywidualnych Dniach Otwartych. Jest to możliwość spotkania z przedstawicielem uczelni, a także doradcami z Akademickiego Biura Karier, którzy oprowadzą po kampusie, pokażą sale wykładowe, laboratoria i opowiedzą o wybranych kierunkach studiów. Nie wiesz jeszcze, którą specjalność wybrać? Także uzyskasz wsparcie – doradca zawodowy pomoże dokonać selekcji w oparciu o twoje zainteresowania i kompetencje.

Jak to działa?

Termin i godziny Indywidualnego Dnia Otwartego ustalane są indywidualnie z kandydatem, dlatego możesz mieć pewność, że nie będą kolidowały z twoją pracą lub innymi obowiązkami. Aby skorzystać z możliwości odwiedzenia uczelni, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły wizyty.  Możesz też zadzwonić pod numer +48 791 117 436 lub napisać na Messengerze. Czas spotkania dostosowywany jest do potrzeb uczestnika, więc na pewno zdążysz zadać wszystkie pytania i poczuć atmosferę uczelni.

Czy możliwe jest spotkanie online?

Oczywiście! Jeśli nie możesz pojawić się stacjonarnie na uczelni, ale chcesz ją poznać i porozmawiać z doradcą, zorganizujemy dla Ciebie #DzieńOtwartyOnline. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i poprosisz o ten model spotkania. Szczególnie zachęcamy do wyboru tej formuły tych kandydatów, którzy planują podjęcie studiów w trybie hybrydowym – przekonacie się, że rozwiązania zdalne to nie tylko wygoda, ale także najwyższa efektywność przekazywania wiedzy.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Możliwość skorzystania z Indywidualnego Dnia Otwartego jest zupełnie darmowa. Co więcej, na spotkanie możesz zaprosić rodzica, kolegę lub koleżankę – być może uczelnia spodoba im się tak bardzo, że także zdecydują się złożyć dokumenty rekrutacyjne? Pamiętaj, że podczas spotkania możesz zapytać nie tylko o podstawowe kierunki studiów, ale także o dodatkowe kursy, szkolenia oraz bogatą ofertę zagranicznych praktyk, które pozwolą ci zbudować przyszłą przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Zapisz się na indywidualny dzień otwarty

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z nami, opowiemy Ci o studiach na WSTiE

    +48 (33) 87 42 080
    rekrutacja@wste.edu.pl

    Znajdziesz nas na: