Ruszyła 9. edycja studiów podyplomowych Menedżer Hotelu

WSTiE > Aktualności > Ruszyła 9. edycja studiów podyplomowych Menedżer Hotelu

Jak zwiększyć efektywność działania hotelu? Jak zarządzać procesami i zespołem pracowników? Jakie kwalifikacje i obszary rozwijać w dobie marketingu 5.0.? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań już wkrótce otrzymają uczestnicy specjalistycznych studiów dla kadry managerskiej. Zajęcia, które rozpoczęły się w Krakowie 19 listopada, zainaugurowały 9. już edycję programu.

Studia podyplomowe Menedżer Hotelu od lat cieszą się niesłabnącą popularnością i uznaniem praktyków branży hotelarskiej. Program, stworzony przez doświadczonych ekspertów, pozwala na zdobycie aktualnej wiedzy oraz rozwój specjalistycznych kompetencji. W tym roku z szansy tej postanowili skorzystać praktycy hotelarstwa, pochodzący m.in. z Warszawy, Torunia, Świnoujścia, Krakowa oraz Krynicy-Zdroju. Są wśród nich zarówno dyrektorzy hoteli i managerowie, jak też kadra średniego szczebla i osoby rozpoczynające karierę po ukończeniu studiów. Tak wszechstronny przekrój pozwala na efektywny networking oraz płynącą z niego wymianę doświadczeń. Zajęcia odbywają się w centrum Krakowa, w Hotelu Polonia, i bazują na nowoczesnym, na bieżąco aktualizowanym programie. Po każdym zjeździe uczestnicy otrzymują materiały z zajęć, a także szansę na skonsultowanie praktycznych wniosków z prowadzącymi. Jak co roku znaleźli się wśród nich kluczowi eksperci branży hotelarskiej, posiadający wieloletnie doświadczenie biznesowe.

Zajęcia odbywają się w centrum Krakowa, w Hotelu Polonia, i bazują na nowoczesnym, na bieżąco aktualizowanym programie. Po każdym zjeździe uczestnicy otrzymują materiały z zajęć, a także szansę na skonsultowanie praktycznych wniosków z prowadzącymi. Jak co roku znaleźli się wśród nich kluczowi eksperci branży hotelarskiej, posiadający wieloletnie doświadczenie biznesowe.

Koniec studiów zaplanowano na czerwiec 2023 roku. Na dyplomie uczestnicy znajdą potwierdzenie uzyskania kwalifikacji na poziomie 6 PRK, włączonej do Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji. Poziom Polskiej Ramy Kwalifikacji umieszczony na dyplomie jest powszechnie akceptowanym symbolem jakości w Polsce i za granicą oraz uznawanym potwierdzeniem kompetencji zawodowych.

Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy zapraszamy do kontaktu z koordynatorką programu, p. Lucyną Jurzak (lucynajurzak@wste.edu.pl). Nowi słuchacze mogą liczyć na rabat.

Więcej informacji na temat programu: https://manager.wste.edu.pl/manager-hotelu/