Studentki WSTiE wzięły udział w kolejnym spotkaniu grupy Young Leaders SITE Poland

WSTiE > Aktualności > Studentki WSTiE wzięły udział w kolejnym spotkaniu grupy Young Leaders SITE Poland

W dniu 9 października nasze studentki – Oliwia Chrząszcz i Angelina Golec – miały okazję uczestniczyć w wydarzeniu, które bez wątpienia pomoże im rozwinąć zawodowe skrzydła. Spotkanie z mentorami i ekspertami MICE odbyło się w ramach innowacyjnego programu Young Leaders, którego celem jest kształcenie przyszłych praktyków branży. Wydarzenie zorganizowano w renomowanym hotelu Stay Inn by Frost w Warszawie, a przewodniczyły mu Prezes SITE Poland, Grażyna Grot-Duziak oraz Ada Rusowicz-Fischer, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu hotelu.

Nowe inspiracje, nowe cele

Na uczestników czekały inspirujące prelekcje, warsztaty, zwiedzanie, a także motywacyjne wystąpienie Agnieszki Krzowskiej. Jak trafnie zauważyła mówczyni, aby osiągnąć cele, których nigdy wcześniej nie osiągałeś, musisz zacząć robić rzeczy, których nigdy wcześniej nie robiłeś. Nasze studentki niewątpliwie wzięły sobie tę radę do serca, nieustannie rozwijając swoją wiedzę i umiejętności. W trakcie wydarzenia aktywnie uczestniczyły w prezentacji hotelu Stay Inn, który został otwarty w maju tego roku i oferuje nowoczesne udogodnienia – dysponuje ponad 80 pokojami,  salami konferencyjnymi, basenem oraz spa. Dodatkowo uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się więcej o programie „SITE Young Leaders” i wysłuchać relacji z czerwcowego spotkania w Suchej Beskidzkiej, które wszyscy nadal ciepło wspominają.

Program Young Leaders w praktyce

Program „SITE Young Leaders” jest skierowany do ogólnoświatowej społeczności profesjonalistów branży w wieku 35 lat i młodszych, pragnących rozwijać się w obszarze podróży motywacyjnych i biznesowych. Misją inicjatywy jest stworzenie silnej grupy osób, które staną się liderami w branży MICE i będą w stanie ją rozwijać w duchu społecznej odpowiedzialności. Uczestnicy programu otrzymują możliwośćświadomego kształtowania swojego rozwoju zawodowego i osobistego, doskonalenia kompetencji przywódczych przy wsparciu i pod okiem mentorów, edukacji na poziomie lokalnym oraz globalnym, a także samodzielnego prowadzenia projektów związanych z poszerzaniem wiedzy i praktyki w obszarze incentive. Gratulujemy studentkom udziału w tym prestiżowym wydarzeniu. Dziękujemy również organizatorom za inspirujące spotkanie, które stanowi doskonałą okazję do zdobycia cennych doświadczeń i kontaktów w branży.

Young Leaders SITE Poland