...

Zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii

Z nami możesz zacząć spełniać swoje marzenia
– możesz pogodzić studia, pasje i pracę.

W  jakiej formule chcesz studiować? Wybór należy do Ciebie!

 

Student hotelarstwo i gastronomia studia I stopniaRosnący trend, wskazujący na coraz większe zainteresowanie ludzi podróżami, sprawia, że branża turystyczna także musi dynamicznie się zmieniać.  Wymaga to nie tylko przygotowania bazy hotelowej i zaplecza gastronomicznego, ale także umiejętnego zarządzania obydwoma tymi gałęziami. Jakie więc studia należy wybrać, by uzyskać przewagę konkurencyjną?
Analitycy rynku podkreślają, że same studia hotelarstwo lub studia gastronomiczne nie wystarczą. Potrzebny jest program, pozwalający wykształcić kadrę managerską, posiadającą kompleksowy wachlarz kompetencji.

 

Jeśli kiedykolwiek miałeś dylemat: studia hotelarstwo czy studia gastronomiczne – już nie musisz wybierać. Zarządzanie hotelarstwem i gastronomią to holistyczne studia, stworzone przez najlepszych praktyków branży. Łączą kompleksową wiedzę i praktyczne umiejętności, których potrzebuje każdy, nowoczesny manager turystyki. W trakcie zajęć będziesz uczył się od przedstawicieli kadry zarządzającej hotelami klasy międzynarodowej, a zdobyte umiejętności przetestujesz podczas praktyk w zagranicznych resortach.

Czego nauczysz się w trakcie studiów Zarządzanie hotelarstwem i gastronomią?

W trakcie zajęć poznasz tajniki kompleksowego zarządzania hotelem. Ucząc się od ekspertów-praktyków, opanujesz analizy rynku hotelarskiego i gastronomicznego, a także nauczysz się unikać ryzykownych błędów. W ramach bloku „studia hotelarstwo” poznasz aspekty zarządzania jakością w obiektach noclegowych, zdobędziesz umiejętności obsługi klienta, a także nauczysz się wykorzystywać najnowsze rozwiązania w zarządzaniu firmą np. e-commerce czy zarządzanie ceną. W ramach bloku „studia gastronomiczne” dowiesz się, jak oceniać nowe projekty i wdrażać je w hotelu i restauracji, jak tworzyć nowe oferty i jak zarządzać kadrą każdego szczebla. Co istotne, zagadnienia nie będą omawiane w oderwaniu od siebie, ale w szerszym, przyczynowo skutkowym kontekście. Dzięki studiom w WSTiE uzyskasz więc wszechstronną wiedzę na temat gospodarki turystycznej i tego, jak skutecznie zarządzać w jej ramach hotelami i gastronomią.

Dodatkowe korzyści dla studentów specjalności Zarządzanie hotelarstwem i gastronomią

Program opracowany przez WSTiE to jedyna na rynku oferta tak kompleksowo łącząca wiedzę, zarezerwowaną dotąd bądź dla kierunku „studia hotelarstwo”, bądź „studia gastronomiczne”. W ramach jednego kierunku uzyskasz więc umiejętności, które wcześniej wymagały ukończenia dwóch fakultetów. Uczyć będziesz się od top-managerów w branży turystycznej, dzięki którym nawiążesz zawodowe kontakty i wejdziesz do świata hotelarstwa. Swoje umiejętności będziesz także w stanie przetestować podczas praktyk i staży w światowych resortach, należących do sieci partnerskiej WSTiE.

Przebieg studiów

Studia rozpoczniesz od zbudowania kluczowych, teoretycznych fundamentów wiedzy z zakresu hotelarstwa i gastronomii. Poza wykładami czekają praktyczne konwersatoria, warsztaty, ćwiczenia terenowe, a także możliwość sprawdzenia własnych umiejętności w trakcie zagranicznych staży. Najlepsi studenci trafią także pod skrzydła mentorów – top-managerów branży hotelarskiej i gastronomicznej. Dzięki ich wsparciu i doradztwu rozwiniesz swoje zdolności pod kątem indywidualnie wybranej ścieżki kariery. Po obronie dyplomu  można płynnie kontynuować studia na poziomie magisterskim, podyplomowym, a także w ramach prestiżowego programu MBA in Tourism.

Co po studiach Zarządzanie hotelarstwem i gastronomią?

Po ukończeniu studiów będziesz przygotowany do pełnienia ról na każdym szczeblu organizacyjnym sektorów: hotelarstwo oraz gastronomia.
Dyplom pozwoli Ci podjąć pracę jako:

  • manager hotelu,
  • manager gastronomii,
  • pracownik międzynarodowych marek hotelowych,
  • analityk rynku HoReCa.

Doskonale sprawdzisz się w roli:

  • specjalisty ds. gastronomii,
  • specjalisty ds. sprzedaży i marketingu restauracji,
  • a także z powodzeniem założysz i poprowadzisz własny biznes hotelowy bądź gastronomiczny.

zapisz się, studia

Loader image

 

Rozpoczęcie październik 2023
Czas trwania 6 semestrów
Tryb kształcenia Stacjonarne, niestacjonarne, niestacjonarne-forma online/hybrydowa
Opłata rejestracyjna 85 PLN
Wpisowe 300 PLN
Czesne Elastyczne płatności -zdecyduj w ilu ratach będziesz opłacać czesne (1, 2 czy 10). Pozwoli Ci  to efektywniej zarządzać swoim budżetem.
Skontaktuj się z nami! tel. +48 791 117 436

mail: rekrutacja@wste.edu.pl

 Rok nauki Czesne
10 rat I 430 zł
(10 x 430 zł)
II 470 zł
(10 x 470 zł)
III 470 zł
(10 x 470 zł)
 Rok nauki Czesne
2 raty I 2 000 zł
(2 x 2000 zł)
II 2 200 zł
(2 x 2200 zł)
III 2 200 zł
(2 x 2200 zł)
 Rok nauki Czesne
1 rata I 4 000 zł
(1 x 4000 zł)
II 4 400 zł
(1 x 4400 zł)
III 4 400 zł
(1 x 4400 zł)

 Rok nauki Czesne
10 rat I 410 zł
(10 x 410 zł)
II 430 zł
(10 x 430 zł)
III 450 zł
(10 x 450 zł)
 Rok nauki Czesne
2 raty I 1 900 zł
(2 x 1900 zł)
II 2 000 zł
(2 x 2000 zł)
III 2 100 zł
(2 x 2100 zł)
 Rok nauki Czesne
1 rata I 3 800 zł
(1 x 3800 zł)
II 4 000 zł
(1 x 4000 zł)
III 4 200 zł
(1 x 4200 zł)

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii, ul. Zamkowa 1, 34-200 Sucha Beskidzka

Nazwa banku: PKO BP S.A o. w Katowicach

KOD BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Numer konta bankowego: PL94102023130000360204318770

Uprzejmie prosimy o wprowadzenie w tytule przelewu  imienia i nazwiska z adnotacją opłata za wpisowe/ opłata rekrutacyjna / czesne

Mogą Cię zainteresować:

Studentka zarządzanie turystyką zrównoważoną studia I stopnia
Zarządzanie turystyką przyjazną środowisku – green tourism
studentka content marketing w turystyce
Content marketing w turystyce
Grupa studentów studia I stopnia
E-biznes w turystyce
Skip to content