...

Zarządzanie turystyką przyjazną środowisku – green tourism

Z nami możesz zacząć spełniać swoje marzenia
– możesz pogodzić studia, pasje i pracę.

W  jakiej formule chcesz studiować? Wybór należy do Ciebie!

Współcześnie obserwujemy nie tylko wzrost zainteresowania podróżami, ale także skok w świadomości ekologicznej turystów. Ludzie coraz wyraźniej dostrzegają swój wpływ na otaczające ich środowisko, a fakt ten sprawia, że podróżując coraz częściej decydują się na wybór rozwiązań, wpisujących się w ideę green tourism.

Studentka zarządzanie turystyką zrównoważoną studia I stopnia

 

  • Jak jednak przygotować do tego hotele i całą infrastrukturę turystyczną?

  • Jak zarządzać procesami w sposób zrównoważony?

  • Jak współpracować z instytucjami ochrony przyrody?

  • To poważne wyzwania, z którymi mierzy się branża, dlatego fachowcy, posiadający kierunkowe przygotowanie teoretyczno-praktyczne, stają się cennym kapitałem na rynku pracy.

 

Dlaczego warto wybrać kierunek Zarządzanie turystyką przyjazną środowisku – green tourism?

Zarządzanie turystyką przyjazną środowisku – green tourism to idealne studia turystyczne dla tych osób, które chciałyby związać swoją przyszłość z sektorem turystyka zrównoważona. To także doskonały wybór dla tych, którzy pragną mieć aktywny wpływ na przyszłość branży turystyka i rekreacja. Tzw. „zielona turystyka”, turystyka zrównoważona czy też przyjazna środowisku to już nie tylko moda – to świadomy wybór i konieczność. Wzrastające zainteresowanie podróżnych takimi produktami sprawia, że umiejętność kreowania oferty w oparciu o zasoby przyrodnicze – a następnie zarządzania nimi – jest zdecydowaną przyszłością branży. Eksperci rynku pracy szacują, że specjaliści z zakresu zarządzania turystyką przyjazną środowisku, umiejętnie łączący klasyczne narzędzia z podstawami wiedzy przyrodniczej oraz administracyjnej, staną się kluczowym ogniwem zespołów managerskich firm turystycznych, administracji publicznej oraz samorządowej.

Co dadzą Ci studia na specjalności Zarządzanie turystyką przyjazną środowisku – green tourism?

Zarządzanie turystyką przyjazną środowisku – green tourism to studia nie tylko ciekawe i rozwijające, ale także mające potencjał realnego oddziaływania na przyszłość branży. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu będziesz w stanie wspierać procesy ekologiczne, zarządzać nimi i minimalizować negatywne skutki oddziaływania klasycznej turystyki na otaczający nas świat. W trakcie zajęć nauczysz się analizować trendy, kreować postawy przyjazne środowisku, a także projektować produkty turystyczne w sposób zrównoważony. Duży nacisk zostanie położony na walor praktyczny, dlatego pod okiem ekspertów-praktyków rozwiniesz umiejętności współpracy z instytucjami, zajmującymi się ochroną przyrody.

Przebieg studiów na specjalności Zarządzanie turystyką przyjazną środowisku – green tourism

Swoją edukację rozpoczniesz od zbudowania stabilnych fundamentów wiedzy i dowiesz się, czym jest nowoczesna turystyka zrównoważona. Poznasz trendy obowiązujące w branży turystycznej, zasady tworzenia i wdrażania strategii turystyki zrównoważonej, a także zasady uprawiania turystyki na obszarach chronionych. W trakcie zajęć praktycznych wypracujesz szereg kluczowych kompetencji, zdobędziesz umiejętności wykorzystywania narzędzi zrównoważonego rozwoju, a także dowiesz się, jak tworzyć rozwiązania proekologiczne i jak z nich korzystać. Podczas warsztatów prowadzonych przez praktyków sektora dowiesz się, jakie zagrożenia czyhają na środowisko przyrodnicze i kulturowe, a w trakcie staży i praktyk nauczysz się samodzielnie planować oraz monitorować turystykę zrównoważoną.

Dodatkowe korzyści dla studentów specjalności Zarządzanie turystyką przyjazną środowisku – green tourism

Po studiach w WSTiE turystyka zrównoważona nie będzie miała przed Tobą tajemnic! Nasza uczelnia zbudowała najliczniejszą w Polsce sieć partnerską z instytucjami zajmującymi się ochroną przyrody w Polsce. Studenci kierunku Zarządzanie turystyką przyjazną środowisku – green tourism będą dzięki temu mieli okazję uczyć się pod okiem najwybitniejszych ekspertów, którzy staną się mentorami studentów. Pod ich okiem będziesz mógł rozwijać się w wybranym kierunku i praktykować zarządzanie turystyką zrównoważoną. Na wszystkich studentów czekają także atrakcyjne staże, dzięki którym jeszcze przed obroną dyplomu będziesz w stanie przetestować własne umiejętności oraz nawiązać przyszłe relacje zawodowe. Jako absolwent specjalizacji Zarządzanie turystyką przyjazną środowisku – green tourism będziesz mógł także dalej doskonalić swój warsztat, podejmując studia na poziomie magisterskim, podyplomowym, a także realizując pionierski program MBA in Tourism.

Co po studiach Zarządzanie turystyką przyjazną środowisku – green tourism?

Po obronie dyplomu będziesz w pełni przygotowany do podjęcia zatrudnienia jako niezależny ekspert ds. turystyki zrównoważonej w każdej firmie z branży. Będziesz mógł zająć się tworzeniem i promocją produktów, analizą rynku, a także prognozowaniem trendów turystyki zrównoważonej. Doskonale odnajdziesz się także w sektorze publicznym. Nasi absolwenci z powodzeniem znajdują zatrudnienie jako pracownicy administracji regionalnej i lokalnej, a także jako managerowie rozwoju zrównoważonego w instytucjach turystycznych. Dzięki praktycznemu przygotowaniu będziesz w stanie także założyć własny biznes i świadczyć usługi w zakresie turystyki przyjaznej środowisku.

zapisz się, studia

 

 

Loader image

 

Rozpoczęcie październik 2023
Czas trwania 6 semestrów
Tryb kształcenia Stacjonarne, niestacjonarne, niestacjonarne-forma online/hybrydowa
Opłata rejestracyjna 85 PLN
Wpisowe 300 PLN
Czesne Elastyczne płatności -zdecyduj w ilu ratach będziesz opłacać czesne (1, 2 czy 10). Pozwoli Ci  to efektywniej zarządzać swoim budżetem.
Skontaktuj się z nami! tel. +48 791 117 436

mail: rekrutacja@wste.edu.pl

 Rok nauki Czesne
10 rat I 430 zł
(10 x 430 zł)
II 470 zł
(10 x 470 zł)
III 470 zł
(10 x 470 zł)
 Rok nauki Czesne
2 raty I 2 000 zł
(2 x 2000 zł)
II 2 200 zł
(2 x 2200 zł)
III 2 200 zł
(2 x 2200 zł)
 Rok nauki Czesne
1 rata I 4 000 zł
(1 x 4000 zł)
II 4 400 zł
(1 x 4400 zł)
III 4 400 zł
(1 x 4400 zł)

 Rok nauki Czesne
10 rat I 410 zł
(10 x 410 zł)
II 430 zł
(10 x 430 zł)
III 450 zł
(10 x 450 zł)
 Rok nauki Czesne
2 raty I 1 900 zł
(2 x 1900 zł)
II 2 000 zł
(2 x 2000 zł)
III 2 100 zł
(2 x 2100 zł)
 Rok nauki Czesne
1 rata I 3 800 zł
(1 x 3800 zł)
II 4 000 zł
(1 x 4000 zł)
III 4 200 zł
(1 x 4200 zł)

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii, ul. Zamkowa 1, 34-200 Sucha Beskidzka

Nazwa banku: PKO BP S.A o. w Katowicach

KOD BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Numer konta bankowego: PL94102023130000360204318770

Uprzejmie prosimy o wprowadzenie w tytule przelewu  imienia i nazwiska z adnotacją opłata za wpisowe/ opłata rekrutacyjna / czesne

Mogą Cię zainteresować:

Student hotelarstwo i gastronomia studia I stopnia
Zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii
studentka content marketing w turystyce
Content marketing w turystyce
Grupa studentów studia I stopnia
E-biznes w turystyce
Skip to content