O SZKOLENIU:
Zaprogramuj swoją karierę JAVA developera!
Rozwiązania sieciowe są nie tylko przyszłością, ale niezbędną teraźniejszością gospodarki, finansów i życia publicznego. Fachowcy w dziedzinie programowania są najbardziej poszukiwanymi ekspertami, jednak kluczem do sukcesu jest pakiet realnych, praktycznych i zaawansowanych kompetencji.
W ramach szkolenia na poziomie zaawansowanym:
Bezpośredni kontakt z prowadzącym-programistą, który zrealizował wiele realnych projektów, zapewni niepowtarzalną szansę poznania realnych rozwiązań, które działają nie tylko w teorii.
Sprawdź szczegółowy program i przekonaj się, w jaki sposób ta inwestycja może przełożyć się na rozwój Twojej kariery.
PROGRAM:
KADRA:
dr Michał Turek – wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie; doktor nauk technicznych w dyscyplinie Informatyka.
Zrealizował dziesiątki projektów informatycznych w rozmaitych technologiach, przede wszystkim jako kierownik projektu lub główny wykonawca. Kierownik i uczestnik wielu projektów badawczo-rozwojowych, zrealizowanych zarówno przez podmioty komercyjne, jak i publiczne oraz instytucje naukowe.
Uczestniczył w realizacji przedsięwzięć związanych z innowacyjnymi technologiami, w tym w tworzeniu podsystemów rozszerzonej rzeczywistości dla platformy Microsoft Hololens®. Współpracował z wieloma podmiotami komercyjnymi i naukowymi (Comarch, ComputerSoft, Doosan, Datacomp, Interia, Koncept, Mobiltek, XTRF, VSoft i in.). Prowadził badania m. in. nad mikrokontrolerami i mikroprocesorami, spektrum wysokowydajnych liniowych sygnałów mieszanych, zarządzaniem zużyciem energii przez ekosystem oraz zarządzaniem temperaturą podzespołów.
Interesuje się głównie zagadnieniami powiązanymi z sieciami komputerowymi, inżynierią oprogramowania, architekturami systemów informatycznych, metodykami wytwarzania oprogramowania, programowaniem systemów sieciowych. Inną dziedziną jego zainteresowań jest programowanie dla potrzeb trójwymiarowej grafiki komputerowej, a w szczególności użytkowanie trójwymiarowych bibliotek graficznych oraz programowanie procesorów graficznych.
Oprócz działalności naukowo-dydaktycznej w ramach uczelni oraz pracy programistycznej zajmuje się szkoleniami w zakresie m. in. sieci komputerowych oraz wytwarzaniaoprogramowania systemów informatycznychw rozmaitych językach i ich dialektach, współpracując z wieloma instytucjami.
Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych.
REKRUTACJA I OPŁATY:
1500 zł
TERMIN SZKOLENIA:
luty 2021r.
CZAS TRWANIA:
30 h
Szkolenia prowadzone są zarówno w trybie stacjonarnym (w bezpośrednim kontakcie z prowadzącym) jak i za pomocą technik kształcenia na odległość (online).
KONTAKT:
Lucyna Jurzak, tel: 338744605, 531 414407, e-mail:szkola@wste.edu.pl