Wprowadzenie do programowania – kurs wprowadzający

PROGRAM:

• – Wprowadzenie
  • – Pierwszy program
  • – Zmienne oraz typy danych
  • – Instrukcje warunkowe
  • – Iteracje oraz pętle
  • – Nauka umiejętności pisania algorytmów
  • – Wprowadzenie podstawowej terminologii baz danych
  • – Wyjaśnienie zasad tworzenia kwerend w bazach danych
  • – Nauka umiejętności tworzenia kwerend w bazach danych
  • – Rozwiązywanie problemów
  • – Ważne pytania

KADRA:

mgr inż. Przemysław Lisowski – wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Jest autorem lub współautorem publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach w tematyce: geoinformatyki, grafowych baz danych oraz baz danych przestrzennych. Posiada doświadczenie w komercyjnych projektach, gdzie pracował m.in. jako: programista, specjalista ds. baz danych. Kierownik projektów w międzynarodowej firmie IT oraz wykładowca WSTiE na Wydziale Informatyki. Entuzjasta, praktyk, który lubi się dzielić doświadczeniem ze studentami.

W swoje codziennej pracy przy projektach informatycznych stosuje metody umożliwiające pracę zdalną, łącząc do kooperacji rozproszone zespoły.

REKRUTACJA I OPŁATY:

TERMIN SZKOLENIA:
luty 2021r.

CZAS TRWANIA:
20 h

Szkolenia prowadzone są zarówno w trybie stacjonarnym (w bezpośrednim kontakcie z prowadzącym) jak i za pomocą technik kształcenia na odległość (online).

KONTAKT:
Lucyna Jurzak, tel: 338744605, 531 414407, e-mail:szkola@wste.edu.pl