Motywacja i skuteczne zarządzanie zespołem

O SZKOLENIU:

Motywuj, wspieraj, deleguj i skutecznie zarządzaj zespołem!

Dobry zespół to klucz do osiągania spektakularnych sukcesów, jednak przekucie tego potencjału w realne wyniki zależy od tego, w jaki sposób jest on zarządzany. Jeśli czujesz, że brakuje Ci doświadczenia lub chcesz uzupełnić wiedzę, ten kurs jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie.

Pod okiem doświadczonego managera i eksperta w zakresie komunikacji dowiesz się:

• – jak wzmocnić umiejętności przywódcze
  • – jak mądrze stymulować i maksymalizować wydajność zespołu
  • – jak zachować dobre relacje i atmosferę pracy
  • – jak skutecznie komunikować się z teamem z wykorzystaniem określonych modeli
  • – kiedy motywować, wspierać, delegować a kiedy kierować ludźmi

Dzięki szkoleniu posiądziesz pogłębioną wiedzę oraz praktyczne umiejętności, które będziesz mógł od razu wdrażać w swojej pracy zawodowej. Dodatkowo, nauczysz się wiązać proces motywowania pracowników z innymi obszarami działania, co przełoży się na większą efektywność i zyski w całej strukturze firmy.

Sprawdź szczegółowy program szkolenia i przekonaj się, jak ta inwestycja może przełożyć się na Twój sukces zawodowy!

PROGRAM:

1Test wiedzy umiejętności ex ante
2Podstawowe teorie motywacji i ich znaczenie dla skutecznego zarządzania zespołem
3Wpływ właściwej motywacji na funkcjonowanie zespołu i rozwój kompetencji pracowników
4Zarządzanie przez cele – dobór metod i narzędzi motywacyjnych
5Świadoma komunikacja w zespole i jej wpływ na zarządzanie zespołem
6Trzy typy interpersonalne – determinanty działań pracownika
7Płaszczyzny porozumienia Friedricha von Thuna
8Motywująca informacja zwrotna
9Delegowanie zadań w zespole
10Test wiedzy umiejętności ex post

KADRA:

Mariusz Mażewski – trener i konsultant z ponad 15-letnim doświadczeniem, wykładowca Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii. Absolwent kierunku psychologia o specjalizacji psychologia menedżerska (pracy) oraz zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Bogate doświadczenie w obszarze szkoleniowym zdobywał, współpracując z firmami szkoleniowo-consultingowymi, takimi jak: Training Partners, BrainstormGroup, Training Projects, Manpower, NewKey, Lauren Peso. Głównymi obszarami prowadzonych szkoleń są: efektywność osobista, handel i sprzedaż, zarządzanie oraz specjalistyczne szkolenia dla działów HR. W portfolio zadowolonych klientów posiada szkolenia i projekty zrealizowane dla takich podmiotów, jak m.in: Bank Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych S.A., Basell Orlen, BZ WBK, Cash Flow S.A., Emailia Olkusz, Lotos, ING Bank Sląski, Uniwersytet Jagielloński, Valeo Poland czy Grupa Azoty.

W swojej pracy przeprowadził ponad 100 projektów doradczych, konsultingowych w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi dla firm o kapitale polskim, zagranicznym, a także firm o zasięgu międzynarodowym. W większości realizowanych działań doradczych pełnił rolę osoby zarządzającej projektem oraz eksperta merytorycznego.

REKRUTACJA I OPŁATY:
2000 zł

TERMIN SZKOLENIA:
kwiecień 2021r.

CZAS TRWANIA:
8h

Szkolenia prowadzone są zarówno w trybie stacjonarnym (w bezpośrednim kontakcie z prowadzącym) jak i za pomocą technik kształcenia na odległość (online).

KONTAKT:
Lucyna Jurzak, tel: 338744605, 531 414407, e-mail:szkola@wste.edu.pl