Za nami ostatni zjazd 10. edycji studiów Menedżer Hotelu

WSTiE > Aktualności > Za nami ostatni zjazd 10. edycji studiów Menedżer Hotelu

Do Krakowa przybyli z różnych stron Polski z myślą o doskonaleniu warsztatu menedżerskiego pod okiem liderów hotelarstwa. Po dwóch semestrach intensywnej nauki nadszedł czas na podsumowanie efektów. W miniony weekend odbył się ostatni zjazd dziesiątej edycji programu, a przed naszymi słuchaczami jeszcze zaliczenia końcowe i uroczyste wręczenie dyplomów.

Wiedza, praktyka, motywacja

Uczestnicy, pochodzący m.in. z Zakopanego, Wrocławia czy Olsztyna, a także z różnych rejonów Małopolski, Śląska i Świętokrzyskiego, mają za sobą 198 godzin intensywnej, praktycznej pracy pod okiem specjalistów z zakresu zarządzania (poznaj sylwetki naszych wykładowców). Dzięki ich doświadczeniu uczestnicy programu mieli okazję zdobyć kluczowe umiejętności niezbędne do skutecznego kierowania obiektami hotelowymi. Program obejmował szeroki zakres tematów, od zarządzania personelem i marketingu hotelowego, po finanse i strategie rozwoju biznesu. Po inspirujących wykładach, praktycznych warsztatach i bezcennym networkingu, przed słuchaczami ostatni etap – zaliczenia oraz wręczenie świadectw końcowych.

Ruszyły zapisy do kolejnej edycji programu

Program Menedżer Hotelu, od lat realizowany pod patronatem Izby Gospodarczej i Hotelarstwa Polskiego, cieszy się niesłabnącym uznaniem liderów biznesu. W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi możliwości udziału w kolejnych edycjach, Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii zdecydowała się o otworzeniu nowego naboru. Program 11. edycji został stworzony przez doświadczonych hotelarzy z myślą o profesjonalistach, pragnących poszerzyć swoje horyzonty biznesowe i zdobyć branżowe umiejętności, niezbędne do skutecznego zarządzania hotelami we współczesnych realiach rynkowych.

Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy są już dostępne na stronie programu.