Zakończenie 10. edycji studiów podyplomowych „Menedżer hotelu”

WSTiE > Aktualności > Zakończenie 10. edycji studiów podyplomowych „Menedżer hotelu”

Po dwóch semestrach intensywnej pracy, nadszedł czas na zasłużone gratulacje. Uczestnicy 10. edycji programu Menedżer Hotelu otrzymali je w dniu 22 czerwca podczas oficjalnej uroczystości wieńczącej studia.  W wydarzeniu, zorganizowanym w Krakowie, udział wziął m.in. Dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji dr Bartłomiej Walas, prof. WSTiE, wręczając absolwentom dyplomy oraz gratulując im imponujących osiągnięć.

Słuchacze, pochodzący z województw małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, świętokrzyskiego oraz warmińsko-mazurskiego, to menedżerowie hoteli oraz przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się poszerzyć wiedzę i zakres umiejętności pod okiem ekspertów WSTiE. Po 198 godzinach praktycznej nauki, z rąk swoich mentorów otrzymali świadectwa i dyplomy, potwierdzające najwyższy poziom kompetencji branżowych. Ceremonia rozpoczęła się od powitania uczestników i krótkiego przemówienia Dziekana Wydziału Turystyki i Rekreacji, który podkreślił znaczenie i wartość uzyskanych kwalifikacji.

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych „Menedżer hotelu” to nie tylko prestiż – to także formalne potwierdzenie zdobytej wiedzy i umiejętności, klasyfikowane na poziomie 6 PRK. Co więcej, kwalifikacja „Menedżer hotelu”, opracowana przez ekspertów-praktyków WSTiE, została włączona do Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji, co gwarantuje jej uznawalność na terenie całej Unii Europejskiej. Oznacza to, że absolwenci programu otrzymują przepustkę do rozwoju kariery także w innych państwach wspólnoty – z czego skorzystało już wielu uczestników poprzednich edycji.

Nad całością uroczystości czuwała mgr Lucyna Jurzak, pełniąca rolę koordynatora programu. Tegoroczni absolwenci podziękowali za jej za zaangażowanie i profesjonalizm, a także z uznaniem przyjęli przekazaną przez nią informację o rozpoczęciu naboru do kolejnej, jedenastej już edycji. Będzie to doskonała okazja do podniesienia kwalifikacji, zbudowania cennej sieci kontaktów oraz wymiany doświadczeń z liderami branży hotelarskiej w Polsce. Dla najbardziej ambitnych uczestników przygotowano także możliwość uzyskania dyplomu MBA w hotelarstwie, który pozwoli jeszcze mocniej zwiększyć efektywność zarządzania hotelem. Patronat nad programem ponownie objęła Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, która przygotowała 10% rabat na czesne dla swoich członków.

Dodatkowe informacje: https://wste.edu.pl/oferta-studiow/studia-podyplomowe/studia-menadzerskie/menedzer-hotelu/