Zarządzanie

WSTiE > Oferta studiów > I stopnia > Zarządzanie

Rozpoczęcie rekrutacji1 maja 2023
Czas trwania6 semestrów
Tryb kształceniaStacjonarne, niestacjonarne, niestacjonarne online/hybrydowo

Zarządzanie - studia licencjackie

Marzysz o karierze w biznesie, stałym podnoszeniu kompetencji i pracy pełnej kreatywnych wyzwań? Niezależnie od branży, w której chcesz się rozwijać, potrzebujesz mocnego zestawu kompetencji, pozwalających Ci zarządzać zasobami, projektami i procesami.

Studia z zarządzania, oferowane przez WSTiE, to okazja, by pod okiem doświadczonych managerów zdobyć niezbędną wiedzę, praktyczne umiejętności oraz zbudować zawodową sieć kontaktów. Warto rozpocząć tę edukacyjną przygodę.

Zarządzanie I stopnia - dlaczego warto?

Zarządzanie studia I stopnia w WSTiE to wybór idealny dla osób ambitnych, które chciałyby skutecznie i w sposób w pełni praktyczny opanować kompetencje managera.

Program studiów został stworzony w oparciu o najlepsze doświadczenia przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces rynkowy, a wykładowcy kierunku to praktycy zaliczani do elity kadry zarządzającej.

Zajęcia prowadzone są metodą warsztatową z wykorzystaniem realnych projektów biznesowych, case studies oraz gier symulacyjnych, dzięki czemu zdobywasz nie tylko wiedzę i umiejętności, ale doświadczenie, pozwalające na podjęcie pracy zaraz po uzyskaniu dyplomu. Cały program zbudowany został w oparciu o aktualne potrzeby pracodawców, nauczysz się więc dokładnie tego, czego będzie wymagał Twój przyszły przełożony.

Ponieważ współczesne zarządzanie wymaga nie tylko kompetencji offline, ale także online, do Twojej dyspozycji oddajemy bezpłatne oprogramowanie i nowe technologie informacyjne.
Już w czasie studiów wdrożysz się i opanujesz systemy, na których będziesz pracować po obronie dyplomu.

Studia zarządzanie to:

 • przepustka do wymarzonej pracy w sektorach marketingu, finansów, IT, HR oraz wielu innych branżach,
 • kompleksowa wiedza dotycząca planowania, wdrażania, koordynacji i monitorowania działań w firmie,
 • umiejętność kierowania zespołami w firmach MŚP, międzynarodowych korporacjach, instytucjach publicznych,
 • umiejętność skutecznego prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Program i specjalności

Studia zarządzanie w WSTiE – program i specjalności

W dynamicznie zmieniających się realiach biznesowych każdy skuteczny manager potrzebuje silnej bazy kompetencji. Pod okiem doświadczonych managerów nauczysz się w praktyce zarządzać kluczowymi obszarami biznesowymi, a w szczególności:

 • nauczysz się dokonywania wyboru optymalnego modelu biznesowego,
 • dowiesz się, jak wdrażać skuteczne metody marketingowe,
 • poznasz zasady efektywnej komunikacji z rynkiem,
 • nauczysz się przewidywać potrzeby konsumentów,
 • dowiesz się, jak rozpoznawać, diagnozować i rozwiązywać problemy zarządzania zasobami.

Wybór specjalności pomoże ukierunkować Twoją edukację i uzupełnić ją w taki sposób, byś zyskał przewagę konkurencyjną. Możesz wybrać spośród:

Nasze studia z zarządzania posiadają w programie m.in.:

 • Zarządzanie firmą na rynku krajowym i międzynarodowym
 • Międzynarodowe transakcje gospodarcze
 • Planowanie i zarządzanie marketingowe w przedsiębiorstwie
 • Biznesplan przedsiębiorstwa
 • Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa (z elementami analizy finansowej)
 • Psychospołeczne aspekty zarządzania
 • Zintegrowana komunikacja marketingowa
 • Wprowadzenie do negocjacji
 • Język obcy specjalistyczny

To jednak nie wszystko. Zarządzanie to obszar interdyscyplinarny, dlatego nasze studia kompleksowo rozwiną Twoje kompetencje.

Co dadzą Ci studia na kierunku Zarządzanie?

Studia zarządzanie to idealny wybór dla tych, którzy nie boją się podejmowania szybkich i odpowiedzialnych decyzji, mają osobowość lidera lub chcieliby rozwinąć w sobie takie predyspozycje. Będzie to możliwe, ponieważ w WSTiE studia zarządzanie I stopnia prowadzone są w małych grupach, w formie warsztatowej, pozwalającej na praktyczne zdobywanie kluczowych umiejętności. Uzyskany dyplom będzie nie tylko przepustką do ciekawej pracy, ale także kluczem otwierającym drzwi do dalszej biznesowej edukacji, w tym prestiżowych studiów MBA.

Wybierając studia z zarządzania w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii, możesz liczyć na:

 • opiekę mentorów-praktyków,
 • indywidualną ścieżki rozwoju.
 • prestiżowe praktyki i staże.

Praktyki

Zarządzanie I stopnia - praktyki

Zarządzanie wizerunkiem, projektami, operacjami, kadrami oraz wszelkimi procesami to czynności wymagające nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim praktycznego doświadczenia. W WSTiE dbamy o to, abyś po ukończeniu studiów posiadał/a nie tylko prestiżowy dyplom, ale także pakiet praktycznych umiejętności gwarantujących znalezienie wymarzonej pracy. To właśnie dlatego nawiązaliśmy współpracę z podmiotami sektora prywatnego i publicznego, które pozwolą Ci doskonalić zawodowy warsztat i zbudować mocne CV już w trakcie trwania studiów.

Jak wyglądają praktyki?

Praktyki są realizowane w ramach programów tworzonych w ścisłej współpracy z pracodawcami. Możesz doskonalić swój warsztat w podmiotach gospodarczych, jednostkach administracji samorządowej i rządowej, a także firmach konsultingowych i doradczych. Trafiając pod opiekę mentora, będziesz pracować na realnych projektach, rozwijając kompetencje wynikające z wybranej specjalności studiów. Decydując się na odbywanie praktyk w formie zdalnej, będziesz korzystać z najnowocześniejszej platformy symulacji biznesowych, dzięki czemu nie tylko poznasz procesy danej branży, ale także zasady jakościowej pracy zdalnej.

Co zyskasz dzięki praktykom?

Nauka pod okiem ekspertów-praktyków to nie tylko zastrzyk jakościowej wiedzy, ale także szansa na zbudowanie przewagi konkurencyjnej. Poznasz strukturę i zasady organizacyjne danego podmiotu, a także branżowe procedury planowania i kontroli. W toku praktyki nauczysz się pozyskiwać i analizować dane dotyczące analizy produktu, struktury klientów oraz tworzenia strategii marketingowej. Zapoznasz się z zasadami polityki kadrowej, poziomem i strukturą zatrudnienia, systemem wynagradzania i doskonaleniem kwalifikacji zawodowych pracowników. To jednak nie wszystko. Udoskonalisz umiejętności komunikowania się w ramach struktury organizacyjnej zakładu pracy oraz z jego otoczeniem, a biorąc czynny udział w życiu organizacji, zbudujesz bezcenną sieć kontaktów zawodowych.

Opłaty

Ile kosztują studia na kierunku Zarządzanie?

Elastyczne płatności – zdecyduj w ilu ratach będziesz opłacać czesne (1, 2 czy 10). Pozwoli Ci to efektywniej zarządzać swoim budżetem.

Cennik studia I stopnia stacjonarne

 I rokII rokIII rok
Płatność za rok4 000 zł4 400 zł4 400 zł
Płatność za rok w 2 ratach2 x 2 000 zł2 x 2 200 zł2 x 2 200 zł
Płatność za rok w 10 ratach10 x 430 zł10 x 470 zł10 x 470 zł
Opłata rekrutacyjna85 zł
Wpisowe300 zł

Cennik studia I stopnia niestacjonarne

 I rokII rokIII rok
Płatność za rok3 800 zł4 000 zł4 200 zł
Płatność za rok w 2 ratach2 x 1 900 zł2 x 2 000 zł2 x 2 100 zł
Płatność za rok w 10 ratach10 x 410 zł10 x 430 zł10 x 450 zł
Opłata rekrutacyjna85 zł
Wpisowe300 zł

Dane do przelewu:

Nazwa odbiorcy: Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii, ul. Zamkowa 1, 34-200 Sucha Beskidzka 
Nazwa banku: PKO BP S.A o. w Katowicach
KOD BIC (SWIFT): BPKOPLPW
Numer konta bankowego: PL94102023130000360204318770
Uprzejmie prosimy o wprowadzenie w tytule przelewu imienia i nazwiska z adnotacją opłata za wpisowe/ opłata rekrutacyjna / czesne

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, opowiemy Ci o studiach na WSTiE

+48 (33) 87 42 080
rekrutacja@wste.edu.pl

Znajdziesz nas na: