Digital marketing i zarządzanie sprzedażą

WSTiE > Oferta studiów > I stopnia > Zarządzanie > Digital marketing i zarządzanie sprzedażą

Rozpoczęcie rekrutacji 1 maja 2023
Czas trwania 6 semestrów
Tryb kształcenia Stacjonarne, niestacjonarne, niestacjonarne online/hybrydowo

Elastyczny program

Nasza elastyczność pozwoli Ci rozwijać się w kierunku, który najbardziej Cię inspiruje.

Doradca zawodowy

Studentom zapewniamy indywidualną opiekę doradców zawodowych podczas studiów.

Kontakty zawodowe

Nasi doświadczeni doradcy zawodowi posiadają wiedzę i kontakty w branżach, którymi podzielą się z Tobą.

Digital marketing i zarządzanie sprzedażą - studia licencjackie

Marketing cyfrowy zajmuje w coraz większej miejsce tradycyjnego. Zmiany modelu życia i komunikacji stały się faktem a trwająca rewolucja cyfrowa codziennościom. Przestrzeń Internetu stała się naturalnym środowiskiem rozwoju nowoczesnych rozwiązań reklamowych oraz analitycznych dając współczesnym firmom niemal nieskończone możliwości docierania do nowych grup odbiorców.

Jeśli czujesz nowy, cyfrowy świat. Pasjonuje Cię prowadzenie negocjacji a kreatywność to Twoje drugie imię. Znalazłeś się we właściwym miejscu – eksperci WSTiE poprowadzą Cię poprzez nowy cyfrowy świat biznesu.

Digital marketing i zarządzanie sprzedażą – dlaczego warto?

Studia na specjalności digital marketing i zarządzanie sprzedażą zapewniają studentom dostęp do interdyscyplinarnej wiedzy pozwalającej im rozwinąć umiejętności i kompetencje odpowiadające potrzebom współczesnej gospodarki cyfrowej. W trakcie kształcenia eksperci-praktycy WSTiE wdrażają uczestników zajęć w obowiązujące trendy i omawiając realna sytuacje biznesowe/biznesowe case studies/biznesowe studia przypadku wprowadzają studentów w tajniki/zagadnienia kształtujące sukces nowoczesnej firmy.

rekrutacja@wste.edu.pl

Rozpoczęcie rekrutacji 1 maja 2023
Czas trwania 6 semestrów
Tryb kształcenia Stacjonarne, niestacjonarne, niestacjonarne online/hybrydowo

Elastyczny program

Doradca zawodowy

Studentom zapewniamy indywidualną opiekę doradców zawodowych podczas studiów.

Kontakty zawodowe

Digital marketing i zarządzanie sprzedażą - studia licencjackie

Digital marketing i zarządzanie sprzedażą – dlaczego warto?

Kształcimy liderów

Studia rozpoczniesz od spotkania
z doradcą zawodowym

Indywidualne spotkanie z doradcą zawodowym, osobisty mentor,
indywidualne sesje z ekspertem. Zobacz, jak wyglądają studia.

Digital marketing i zarządzanie sprzedażą – program studiów

Pod okiem naszych specjalistów już od początku studiów zaczniesz budować silne fundamenty wiedzy niezbędnej w pracy w cyfrowym świecie.

Program obejmuje m.in.:

• wprowadzenie do digital marketingu,
  • znaczenie social media w marketingu cyfrowym,
  • strategie i techniki sprzedaży,
  • zarządzanie sprzedażą i zespołami handlowców,
  • automatyzację marketingu,
  • e-commerce,
  • wykorzystywanie i analitykę skuteczności najpopularniejszych platform reklamy cyfrowej m.in. Google oraz META.

To nie wszystko. Innowacyjny program studiów na kierunku Zarządzanie opracowany przez WSTiE przygotuje Cię też do:

• uruchomienia własnego start-up’u,
  • tworzenia skutecznych business planów,
  • tworzenia własnego brandu.

Dzięki ścisłej współpracy pomiędzy Wydziałem Nauk Społecznych oraz Akademii Biznesu WSTiE będziesz miał szansę skonsultować swoje pomysły i dalej je rozwijać pod okiem praktyków biznesu.

Digital marketing i zarządzanie sprzedażą - czego się nauczysz?

• Mechaniki i wykorzystywania narzędzi marketingu cyfrowego,
  • Kierować zespołami handlowców,
  • Analizować i wykorzystywać dane dotyczące ruchu w sieci Internet,
  • Wykorzystywać nowoczesne formy sprzedaży w tym E-commerce,
  • Oddziaływać na klienta w oparciu o sprawdzone rozwiązania,
  • Tworzyć strategie marketingu i sprzedaży cyfrowej,

Digital marketing i zarządzanie sprzedażą studia – dodatkowe korzyści dla studentów WSTiE

Digital marketing i zarządzanie sprzedażą: studia to autorski program WSTiE, stworzony w 100% w oparciu o aktualne potrzeby rynku. Nacisk położony został na poszukiwane kompetencje, takie jak:

• ocena i interpretacja zjawisk związanych z funkcjonowaniem produktów/usług w środowisku cyfrowym,
  • negocjacje,
  • kompetencje cyfrowe,
  • problem solving,
  • myślenie krytyczne,
  • budowanie konkurencyjności przedsiębiorstwa w środowisku cyfrowym.

Studia zarządzanie przedsiębiorstwem prowadzone są w WSTiE skupiają się na zajęciach warsztatowych oraz realnych case’ach. Wiedza, którą zdobędziesz podczas zajęć będzie weryfikowana na bieżąco przez praktyków przygotowując Cię do sprawdzianu umiejętności w podczas obowiązkowych praktyk zawodowych będących wstępem do kariery zawodowej.

Digital marketing i zarządzanie sprzedażą - perspektywy zawodowe

Specjaliści w dziedzinie digital marketing i zarządzania sprzedażą stają się coraz część kluczowymi pracownikami w wielu firmach. Po ukończeniu stadiów możesz rozwinąć swoją karierę między innymi jako:

• specjalista w dziale rozwoju produktu,
  • menedżer ds. digital marketingu,
  • menedżer ds. marketingu,
  • specjalista ds. reklamy online,
  • freelancer,
  • specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta.
Wspieramy Cię w drodze na szczyt

Studiuj za darmo

Zniżka „W duecie taniej”, stypendium „Lepszy start”,
stypendium „Równe szanse”

Ile kosztują studia na specjalności Digital marketing i zarządzanie sprzedażą?

Elastyczne płatności – zdecyduj w ilu ratach będziesz opłacać czesne (1, 2 czy 10). Pozwoli Ci to efektywniej zarządzać swoim budżetem.

Cennik studia I stopnia stacjonarne

I rok II rok III rok
Płatność za rok 4 000 zł 4 400 zł 4 400 zł
Płatność za rok w 2 ratach 2 x 2 000 zł 2 x 2 200 zł 2 x 2 200 zł