WSTiE wzięła udział w VIII Forum Hotelarzy IGHP

WSTiE > Aktualności > WSTiE wzięła udział w VIII Forum Hotelarzy IGHP

W dniach 19-20 września 2023 roku Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii miała zaszczyt wziąć udział w prestiżowym VIII Forum Hotelarzy Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego (IGHP). Wydarzenie stworzyło przestrzeń sprzyjającą nie tylko celebracji dwudziestu lat rozwoju polskiej branży hotelarskiej pod auspicjami Izby, ale także prognozowaniu przyszłych kierunków rozwoju sektorów tego rynku.

Forum zgromadziło 270 przedstawicieli branży oraz różnorodnych instytucji i organizacji skupionych wokół IGHP. Wydarzenie rozpoczęło się od uroczystych przemówień, które podkreśliły zarówno rangę spotkania, jak i wkład IGHP w rozwój polskiego hotelarstwa. Wystąpienie Prezesa HOTREC – największej europejskiej organizacji branżowej – stanowiło odzwierciedlenie międzynarodowego spojrzenia na aktualne kierunki rozwoju hotelarstwa. Słuchaczy szczególnie zainspirował wykład dra Macieja Kaweckiego, w którym nakreślił on możliwe zastosowania sztucznej inteligencji, technologiczne innowacje oraz znaczenie analizy danych w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym.

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii zaprezentowała ofertę kształcenia podyplomowego skierowanego do kadry zarządzającej hotelami. Delegacji przewodniczył Dziekan dr Bartłomiej Walas, prof. WSTiE, będący członkiem Rady Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Przedstawiciele uczelni mieli okazję przybliżyć znaczenie specjalistycznego kształcenia przyszłych liderów branży hotelarskiej. Oferta praktycznych programów studiów podyplomowych Menedżer hotelu oraz MBA w hotelarstwie spotkała się z zainteresowaniem hotelarzy uczestniczących w wydarzeniu. WSTiE już od 10 edycji organizuje je pod honorowym patronatem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, a jej prezes – Ireneusz Węgłowski – dzieli się w ich trakcie swoją specjalistyczną wiedzą jako wykładowca i mentor.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia, a także przypominamy o możliwości aplikowania na studia podyplomowe organizowane pod patronatem IGHP: https://wste.edu.pl/oferta-studiow/studia-podyplomowe/studia-menadzerskie/menedzer-hotelu/