WSTiE > Aktualności > Studenci Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii wkraczają na ścieżkę kształcenia liderów

Rozpoczynając swoją przygodę w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii, studenci zyskują możliwość skorzystania z wyjątkowej oferty – ścieżki kształcenia liderów. Program ten stanowi prawdziwą innowację w zakresie edukacji, umożliwiając studentom rozwinięcie ich potencjału i przygotowanie do odnoszenia sukcesów w przyszłej karierze zawodowej.

Czym jest program?

Pierwszym krokiem na ścieżce kształcenia liderów jest indywidualne spotkanie z naszym wykwalifikowanym doradcą zawodowym. Ekspert przeprowadzi szczegółową analizę predyspozycji i talentów każdego studenta, pomagając mu/jej odkryć mocne strony oraz przewagi konkurencyjne. Dzięki profesjonalnemu wywiadowi, testom kompetencji i prezentacjom, studenci już na początku studiów będą mogli wybrać właściwy kierunek rozwoju, który najlepiej odpowiada ich zainteresowaniom i umiejętnościom.

Dlaczego program jest tak wyjątkowy?

Nasz program wyróżnia się spośród innych ofert edukacyjnych ze względu na skoncentrowanie się na indywidualnych potrzebach i potencjale każdego studenta. Analiza predyspozycji, przeprowadzona przez naszych doświadczonych doradców zawodowych, pozwala nam tworzyć dynamiczne grupy, które sprzyjają wzajemnemu wsparciu i motywacji. Ponadto, przydzielamy studentom wykwalifikowanych mentorów, którzy pomogą im opracować plan rozwoju, dopasowany do ich celów i ambicji.

Kto może skorzystać?

Program ścieżki kształcenia liderów jest dedykowany wszystkim studentom WSTiE, którzy pragną wykorzystać swój pełny potencjał i osiągnąć sukces w przyszłej karierze zawodowej. Niezależnie od wybranego kierunku studiów, nasi studenci mają możliwość uczestniczenia w indywidualnych sesjach mentoringowych, które pozwalają im pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w konkretnych dziedzinach specjalizacji, takich jak marketing, zarządzanie, budowanie własnego biznesu, finanse czy fundusze europejskie.

L.J.

turystyka, sciezka kariery