Dziekan WSTiE jednym z głównych prelegentów konferencji Hotel Investors Meeting

WSTiE > Aktualności > Dziekan WSTiE jednym z głównych prelegentów konferencji Hotel Investors Meeting

Dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji dr Bartłomiej Walas, prof. WSTiE podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem z uczestnikami prestiżowej konferencji Hotel Investors Meeting, która odbędzie się 27 września 2023 roku w Warszawie. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem praktyków branży hotelarskiej i inwestycyjnej, a nasza uczelnia ma zaszczyt być jego partnerem.

Hotel Investors Meeting – Spotkanie liderów branży inwestycji hotelarskich

Konferencja Hotel Investors Meeting to prestiżowe wydarzenie, gromadzące wybitnych prelegentów oraz kluczowych decydentów z sektora hotelarskiego i inwestycyjnego. To nie tylko doskonała okazja do wymiany wiedzy, ale także platforma sprzyjająca nawiązywaniu nowych relacji biznesowych oraz dzieleniu się doświadczeniami. W tym roku swoją wiedzą i inspiracjami z uczestnikami podzieli się dr Bartłomiej Walas, Dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji WSTiE. Jego prelekcja pt. „Hotelarstwo wobec globalnych trendów – fakty i mity” skupi się na analizie wpływu kierunków rozwoju turystyki światowej na polskie hotelarstwo oraz obalaniu mitów, narosłych w tym obszarze.

WSTiE aktywnym partnerem wydarzenia

Jako że WSTiE za swoją misję uważa promowanie dialogu i innowacyjnych rozwiązań w branży inwestycji hotelarskich, znaleźliśmy się także w gronie głównych partnerów wydarzenia. Aktywnie wspierając inicjatywę Hotel Investors Meeting pragniemy wzmocnić nasze zaangażowanie w rozwój sektora hotelarskiego, między innymi poprzez aktywny udział w kluczowych dyskusjach, dotyczących inwestycji i rozwoju turystyki. Program wydarzenia obejmie również omówienie nowych sposobów finansowania inwestycji, prezentację globalnych sieci hotelarskich oraz wschodzących gwiazd na polskim rynku inwestycyjnym.

Więcej informacji o konferencji oraz rejestracja: https://hotelinvestorsmeeting.pl/