Motywacja i skuteczne zarządzanie zespołem

WSTiE > Oferta studiów > Kursy i szkolenia > Motywacja i skuteczne zarządzanie zespołem

Rozpoczęcie rekrutacji Ciągły nabór
Czas trwania 8 godzin
Tryb kształcenia Stacjonarne lub online
Koszt280088 2000 zł

Motywacja i skuteczne zarządzanie zespołem - kurs

Motywuj, wspieraj, deleguj i skutecznie zarządzaj zespołem!

Dobry zespół to klucz do osiągania spektakularnych sukcesów, jednak przekucie tego potencjału w realne wyniki zależy od tego, w jaki sposób jest on zarządzany. Jeśli czujesz, że brakuje Ci doświadczenia lub chcesz uzupełnić wiedzę, ten kurs jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie.

Pod okiem doświadczonego managera i eksperta w zakresie komunikacji dowiesz się:

• jak wzmocnić umiejętności przywódcze
  • jak mądrze stymulować i maksymalizować wydajność zespołu
  • jak zachować dobre relacje i atmosferę pracy
  • jak skutecznie komunikować się z teamem z wykorzystaniem określonych modeli
  • kiedy motywować, wspierać, delegować a kiedy kierować ludźmi

Dzięki szkoleniu posiądziesz pogłębioną wiedzę oraz praktyczne umiejętności, które będziesz mógł od razu wdrażać w swojej pracy zawodowej. Dodatkowo, nauczysz się wiązać proces motywowania pracowników z innymi obszarami działania, co przełoży się na większą efektywność i zyski w całej strukturze firmy.

Sprawdź szczegółowy program szkolenia i przekonaj się, jak ta inwestycja może przełożyć się na Twój sukces zawodowy!

Program kursu Motywacja i skuteczne zarządzanie zespołem

1 .Test wiedzy umiejętności ex ante.
2. Podstawowe teorie motywacji i ich znaczenie dla skutecznego zarządzania zespołem.
3. Wpływ właściwej motywacji na funkcjonowanie zespołu i rozwój kompetencji pracowników.
4. Zarządzanie przez cele – dobór metod i narzędzi motywacyjnych.
5. Świadoma komunikacja w zespole i jej wpływ na zarządzanie zespołem.
6. Trzy typy interpersonalne – determinanty działań pracownika.
7. Płaszczyzny porozumienia Friedricha von Thuna.
8. Motywująca informacja zwrotna9 Delegowanie zadań w zespole10 Test wiedzy umiejętności ex post.

Prowadzący szkolenie

Mariusz Mażewski – trener i konsultant z ponad 15-letnim doświadczeniem, wykładowca Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii. Absolwent kierunku psychologia o specjalizacji psychologia menedżerska (pracy) oraz zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Bogate doświadczenie w obszarze szkoleniowym zdobywał, współpracując z firmami szkoleniowo-consultingowymi, takimi jak: Training Partners, BrainstormGroup, Training Projects, Manpower, NewKey, Lauren Peso. Głównymi obszarami prowadzonych szkoleń są: efektywność osobista, handel i sprzedaż, zarządzanie oraz specjalistyczne szkolenia dla działów HR. W portfolio zadowolonych klientów posiada szkolenia i projekty zrealizowane dla takich podmiotów, jak m.in: Bank Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych S.A., Basell Orlen, BZ WBK, Cash Flow S.A., Emailia Olkusz, Lotos, ING Bank Sląski, Uniwersytet Jagielloński, Valeo Poland czy Grupa Azoty.

W swojej pracy przeprowadził ponad 100 projektów doradczych, konsultingowych w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi dla firm o kapitale polskim, zagranicznym, a także firm o zasięgu międzynarodowym. W większości realizowanych działań doradczych pełnił rolę osoby zarządzającej projektem oraz eksperta merytorycznego.

rekrutacja@wste.edu.pl