Wiedza i kompetencje – praktyczne studia podyplomowe online w WSTiE

WSTiE > Aktualności > Wiedza i kompetencje – praktyczne studia podyplomowe online w WSTiE

Konieczność stałego rozwoju i aktualizowania wiedzy sprawiają, że programy podyplomowe cieszą się coraz większą popularnością. Wśród nich szczególnie wyróżniają się specjalistyczne studia, oferowane przez WSTiE. Programy suskiej uczelni doceniane są za wysoki poziom kształcenia, kadrę ekspertów oraz wygodny tryb online, pozwalający łączyć naukę z praca zawodową. Absolwenci kierunku „Zarządzanie zasobami ludzkimi” właśnie odebrali właśnie dyplomy, a kolejna grupa – zainteresowana „Doradztwem zawodowym” rozpoczęła studia.

Uczelnia WSTiE przyciąga ekspertów z różnych dziedzin, oferując studia podyplomowe w atrakcyjnych obszarach. W ostatnim czasie zakończyły się studia podyplomowe z zakresu „Zarządzania zasobami ludzkimi”, które z powodzeniem przyciągnęły wielu ambitnych słuchaczy. Absolwenci, którzy odebrali dyplomy, zdobyli wiedzę z wielu obszarów, w tym m.in. strategii i polityki personalnej, kierowania zespołem personalnym, zarządzania wynikami pracy i systemu motywacji finansowej, rekrutacji, selekcji i adaptacji pracowników, a także badania satysfakcji i zaangażowania. Słuchacze podkreślali, że forma kształcenia online była bardzo wygodna i pozwalała na łączenie nauki z pracą zawodową oraz życiem prywatnym.

W formule online uczyć będą się także słuchacze kolejnego programu – „Doradztwo zawodowe”. Nowa edycja studiów właśnie się rozpoczyna, a na uczestników czeka ogromna porcja wiedzy. Program ma na celu umożliwienie uczestnikom pełnienia funkcji doradczych w dziale HR, biurze karier czy instytucjach rynku pracy. Słuchacze poznają uwarunkowania prawne i etyczne doradztwa zawodowego, podstawy psychologii, a także techniki diagnozowania w doradztwie zawodowym. Komunikacja interpersonalna w poradnictwie zawodowym umożliwi im efektywną komunikację z klientami, a wiedza z zakresu aktywizacji społecznej i zawodowej osób defaworyzowanych ułatwi skuteczną pracę z różnymi grupami społecznymi.

Studia podyplomowe, oferowane przez WSTiE, to nie tylko cenna wiedza, ale również możliwość rozwijania praktycznych kompetencji w atrakcyjnych obszarach. Zapisy na studia podyplomowe doradztwo zawodowe online już się rozpoczęły, a ich ukończenie umożliwi uzyskanie świadectwa jeszcze w grudniu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie uczelni: /oferta-studiow/studia-podyplomowe/studia-podyplomowe-doskonalajace-dla-biznesu/doradztwo-zawodowe/