WSTiE > Aktualności > WSTiE rozpoczyna nabór zgłoszeń do XVII edycji konkursu „Akademia Liderów Przyszłości”

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii serdecznie zaprasza uczniów klas 2 i 3 szkół ogólnokształcących oraz klas 3 i 4 technikum do udziału w XVII edycji konkursu wiedzy „AKADEMIA LIDERÓW PRZYSZŁOŚCI”. Konkurs, organizowany corocznie przez naszą uczelnię, stanowi inspirującą arenę zmagań naukowych w dwóch obszarach: biznes i zarządzanie oraz informatyka. Poprzez organizację konkursu uczelnia nie tylko pragnie wyróżnić najzdolniejszych uczniów, lecz także zainspirować wszystkich uczestników do samodzielnego rozwoju.

Eliminacje, stanowiące pierwszy etap konkursu, odbędą się w szkołach 6 marca 2024 roku i przyjmą postać testu online. Dla uczestników to doskonała szansa na wykazanie się wiedzą i praktycznymi umiejętnościami w wybranym bloku tematycznym:

• „Uwolnij wyobraźnię” – konkurs wiedzy z zakresu biznesu i zarządzania
  •  „Informatyka otwiera drzwi jutra” – konkurs wiedzy informatycznej

Finał konkursu, który wyłoni zwycięzców, zaplanowany jest na 12 kwietnia 2024 roku w siedzibie WSTiE.

Na tych, którzy podejmą wyzwanie i osiągną sukces, czekają atrakcyjne nagrody. Najbardziej ambitni uczestnicy zawalczą o tę główną – bezpłatne 3 lata studiów lub 3,5 roku studiów na wybranym kierunku (Zarządzanie, Turystyka i rekreacja, Informatyka).

Serdecznie zapraszamy do udziału oraz przekazania powyższej informacji przedstawicielom szkół średnich. Wierzymy, że łącząc siły i zachęcając młodzież do odważnego rozwoju kluczowych rynkowych kompetencji, będziemy w stanie ułatwić im przyszły start zawodowy oraz pomóc w budowie mentalności liderów.

Dodatkowe informacje oraz zgłoszenia szkół: 33 874 54 25 oraz szkola@wste.edu.pl.

studia turystyka, studia informatyka, studia zarządzanie